Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Термоси   /   Gusto

Кружка-термос Gusto GT140 0.85 л

Фото - Термос Gusto GT140 0.85 л
Фото 7
Gusto GT140
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
850 мл
Відкривання/подача
кришка-поїлка
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Ручка для перенесення
Вага
358 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати термосТипи, об'єм, матеріали виготовлення та інші критерії вибору термоса

Купити Gusto GT140 0.85 л

Усі ціни 6 →

Термокружка Gusto GT140 Променад 850 мл (146919)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

GUSTO Термокухоль GUSTO GT140 Променад, 850мл

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Термокухоль Gusto Променад 850мл (GT140)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Рута З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Термокружка Gusto Променад GT140 850 мл бежева

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
954 грн.

Термокружка Променад GUSTO, 850мл GT140

Маркетплейс: Rozetka.ua  Колодій З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.

Термокухоль GT140 Променад 850мл Gusto

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
763 грн.