Термос Ranger Expert 0.9 L 0.9 л
Фото 5 |
Ranger Expert 0.9 L |
|
Дебютував у продажу в 2021 році термос бренду Ranger - це стильна модель середнього класу, яка добре тримає тепло. Ємність в 0.9 літра здатна задовольнити потреби однієї людини (в деяких випадках двох), при цьому сам виріб не дуже громіздке (розміри 310x80x80 мм) і важке (480 грам). Заявлено, що окріп може довго зберігатися гарячим, а температура буде повільно знижуватися: відповідно через 6 годин до 83 °С, через 12 годин — до 74 °С, а через добу після наповнення — до все ще високим 60 °С.
Термос Ranger Expert 0.9 L виконаний з якісних матеріалів: внутрішня колба і зовнішні стінки зроблені з нержавіючої сталі, а пластикові деталі — з безпечних полімерів без потенційно шкідливих компонентів, таких як BPA-речовини. Закривається пробка доповнена каналами наливу, так що подача рідини можлива і в напівзакритому стані (повністю викручувати її не потрібно). До додаткових фішок вироби відноситься наявність відразу двох чашок: друга ховається під час транспортування всередині традиційної зовнішньої кришки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Купити Ranger Expert 0.9 L 0.9 л
Усі ціни 53 →Термос Ranger Expert 0,9 л RA9920 | 949 грн. |
Термос Ranger Expert (0,9л), оливковый 234-12040,9 | 949 грн. |
Термос Ranger Expert 0,9 L (RA 9920) | 902 грн. |
Термос Ranger Expert 0,9 л (RA 9920) | 949 грн. |