Кухонна мийка Haiba HB 440 480x480
Haiba HB 440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba HB 440 480x480
Усі ціни 15 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі кругла HAIBA Satin 440x440x180мм мато | 991 грн. |
Haiba Кухонная мойка Haiba 440 Decor декорированная (HB0525) | 1 206 грн. |
Кухонна мийка Haiba 440 Decor HB0525 | 1 206 грн. |
Мийка кухонна HAIBA 440 (decor) (HB0525) | 1 206 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі кругла HAIBA Decor 440x440x180мм мікр | 1 206 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →