Телевізор Haier H43S80FUX
Фото 11
Haier H43S80FUX
Екран:43 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:помічник
Всі характеристики
Характеристики H43S80FUX
Колір
Розмір діагоналі43 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Час відгуку6.5 мс
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10+
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Audio
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 5 (802.11ac)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.1
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт. / v2.0 /
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять2 ГБ
Вбудована пам'ять32 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкицілісна
Споживана потужність48 Вт / 64 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)957x605x211 мм
Вага6.4 кг / 6.3 кг без підставки /
Офіційний сайтhaier.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Купити Haier H43S80FUX
Усі ціни 49 →
Телевізор Haier H43S80FUX
Телевізор Haier H43S80FUX / Haier / 43" / 4K Ultra HD (3840x2160) / QLED / Quantum Dot / 60 Гц / Google TV / 00-00086653