Саундбар Samsung HW-B450
Відео 13Фото 4 |
Samsung HW-B450 |
|
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-B450
Усі ціни 10 →Домашній кінотеатр Samsung HW-B450 | 6 123 грн. |
Домашний кинотеатр Samsung HW-B450 | 6 106 грн. |
Саундбар Samsung HW-B450 2.1-Channel 300W 6.5" Subwoofer (HW-B450/RU) HW-B | 6 199 грн. |
SAMSUNG HW-B450 2.1-Channel 300W 6.5" Subwoofer (HW-B450/RU) | 6 199 грн. |
Samsung HW-B450 | 5 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →