Набір інструментів Haisser 48117
Haisser 48117 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 48117
Усі ціни 7 →Набір Г-подібних ключів Haisser 48117 TORX T10-50 екстра-довгі 9 шт (BP109 | 598 грн. |
Набір ключів Haisser Torx з відверненням екстра довгих у пластиковій касет | 432 грн. |
Набір Г-подібних ключів TORX Haisser 48117 екстра довгі 9 шт | 435 грн. |
Набір Г-подібні ключі TORX екстра-довгі з отвором 9 шт. Haisser 48117 | 480 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48117 TORX T10-50 екстра-довгі 9 шт (10934 | 471 грн. |
Набір Г-подібних ключів TORX екстра-довгих кольорових з отвором 9 од., T10 | 473 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48117 TORX T10-50 екстра-довгі 9 шт (10934 | 454 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Haisser 48117:
- Розміри ключів: TH10, TH15, TH20, TH25, TH27, TH30, TH40, TH45, TH50
РекомендуємоПорівняти в таблиці →