Набір інструментів Haisser 48111 (102889)
Haisser 48111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 48111
Усі ціни 11 →Набор ключей Hex Г-образных Haisser 48111 9ед. (102889) | 248 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser HEX 1.5-10 мм подовжених 9 шт. (102889) | 295 грн. |
Haisser удлиненные 9 шт. S2 1,5-10 мм (48111) удлиненные9шт.S21,5-10мм(481 | 295 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48111 HEX 1.5-10 мм подовжених 9 шт (BP102 | 295 грн. |
Набір Г-подібних ключів Haisser 48111 HEX 1.5-10 мм подовжених 9 шт (BP102 | 360 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →