Перфоратор Haisser HS RH213B-Z (118408)
Haisser HS RH213B-Z
Режими роботи:свердління з ударом, без удару
Енергія удару:1.9 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1400 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 21 В, немає
Вага:2.1 кг
Всі характеристики
Характеристики HS RH213B-Z
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser HS RH213B-Z
Усі ціни 6 →Перфоратор акумуляторний Haisser HS RH213B3-Z (без АКБ і ЗП) 118408 | 2 948 грн. |
Перфоратор Haisser HS RH213B-Z | 4 342 грн. |
Перфоратор акумуляторний Haisser HS RH213B-Z (з АКБ та ЗП) HS RH213B-Z-SET | 6 954 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Haisser HS RH213B-Z (без АКБ и ЗП) | 4 323 грн. |
Перфоратор акумуляторний Haisser HS RH213B3-Z (без АКБ та ЗП) | 3 566 грн. |
Перфоратор HAISSER HS RH213B-Z | 3 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →