Фільтр-подовжувач Hama 00133757
Фото 6 |
Hama 00133757 |
|
Power Delivery, Quick Charge 3.0.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama 00133757
Усі ціни 18 →Мережевий подовжувач Hama 3XSchuko 3G*1.5мм 1.4м USB-C/A, PD/QC White (001 | 567 грн. |
HAMA 3XSchuko 3G*1.5мм 1.4м USB-C/A, PD/QC White (133757) | 599 грн. |
Hama Hama 3XSchuko 3G*1.5мм 1.4м USB-C/A, PD/QC White (00133757) | 599 грн. |
HAMA 3XSchuko 3G*1.5мм 1.4м USB-C/A, PD/QC White (133757) | 599 грн. |
Мережевий фільтр-подовжувач HAMA 3XSchuko 3G*1.5мм 1.4м USB-C/A, PD/QC Whi | 599 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →