Powerbank Hama PD20-HD Power Pack 20000
Фото 5 |
Hama PD20-HD Power Pack 20000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Практична та недорога портативна батарея із солідною ємністю енергетичного сховища на 20000 мАгод. Фактично на гаджети акумулятор повербанка може видати близько 12600 мАгод ємності - така цифра обумовлюється неминучими втратами при перетворенні робочої напруги з 3.7 В (на клемах батареї) до 5 В (робочий вольтаж USB-шини). Модель має два вихідні порти USB A з максимальною потужністю 18 Вт, двостороннім роз'ємом USB type C (18 Вт на вихід і на вхід), вхідним інтерфейсом microUSB.
Завдяки підтримці Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery повербанк здатний заряджати підключені пристрої у прискореному ритмі. Причому «з коробки» модель комплектується шнурком з конекторами USB type C - USB type C. Зібраний Hama PD20-HD Power Pack 20000 в компактному корпусі з розмірами 95x63x23 мм, а важить портативна батарея всього 200 г. Від неї вийде до 5 разів зарядити будь-який з нових "Айфонів", 3 - 4 рази - Android-смартфон або майже двічі більшість планшетів з великим екраном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Купити Hama PD20-HD Power Pack 20000
Усі ціни 22 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Hama PD20-HD 20000mAh Grey (00187289, 002 | 1 241 грн. |
Портативний акумулятор Hama 20000mAh PD 20HD Grey (00201663) 00201663 | 931 грн. |
HAMA PD 20HD 20000 mAh Grey (201663) | 935 грн. |
Hama Hama PD 20HD 20000mAh Grey (00201663) | 999 грн. |
Батарея універсальна Hama PD 20HD 20000mAh Grey (00201663) 00201663 | 935 грн. |
Модификації Hama PD20-HD Power Pack 20000
Ціни на Hama PD20-HD Power Pack 20000 |
---|---|---|---|---|
Hama PD10-HD Power Pack 10000 | від 409 грн. | 17 пропозицій | ||
Hama PD20-HD Power Pack 20000 | від 869 грн. | 22 пропозиції |