Powerbank Romoss Sense 8PF
Фото 3 |
Romoss Sense 8PF |
|
Стиляга-повербанк в елегантному білому одязі, яке розбавлено чорною глянсовою вставкою під потреби інфо-екрана. Дисплей конструкції моделі служить для відображення залишкового відсотка заряду акумулятора. Тут встановлено літій-полімерну батарею на 20000 мАгод, реально ж на підключені пристрої вона здатна видати близько 12600 мАгод ємності. Вихідні роз'єми Romoss Sense 8PF представлені двостороннім USB type C з потужністю 18 Вт в обидва напрямки, а також парочкою повнорозмірних USB A (по 22.5 Вт кожен).
Модель отримала підтримку зарядки за протоколами Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 і Power Delivery 3.0. Заряджатися власна батарея повербанка здатна через вищезгаданий USB type C, порти microUSB та Apple Lightning. Заряд у осередках акумулятора пристрою повністю відновлюється приблизно за 8 годин. Також у моделі реалізовано комплексну систему захисту від глибокого розряду, перезаряду, коротких замикань, перевантаження по струму, перенапруги, перегріву, зворотної полярності, коливань магнітного поля. Товщина корпусу Powerbank-акумулятора становить 33 мм, а його вага дорівнює 688 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romoss.
Купити Romoss Sense 8PF
Усі ціни 12 →Power Bank Romoss 30000mAh 22,5WSense8PF(PHP30-852-1745H)White | 1 399 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Romoss 30000mAh 22,5WSense8PF(PHP30-852- | 1 188 грн. |
Внешний АКБ Romoss 30000mAh 22,5WSense8PF(PHP30-852-1745H) белый PHP30-852 | 1 386 грн. |
Romoss 30000mAh 22,5WSense8PF(PHP30-852-1745H)Wh | 1 390 грн. |
Romoss Sense 8PF 30000mAh White (PHP30-852-1745H) 964074 | 1 449 грн. |