Штатив Hama Star 75
Відео 12 |
Hama Star 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama Star 75
Усі ціни 25 →Hama Star 75 | 823 грн. |
Hama Star 75 | 823 грн. |
HAMA Star 75, 1/4" (6.4 мм), 42,5 -125 см, шампань (00004175) | 819 грн. |
Штатив Hama Star 75 (00004175) | 1 031 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →