Штатив Hama Traveller Pro 106 2D (00004631)
Фото 10 |
Hama Traveller Pro 106 2D |
|
У комплекті кріплення для смартфонів та перехідник для екшн-камер GoPro.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama Traveller Pro 106 2D
Штатив для смартфонів Hama Tripod 106 2D, 25.5 -106 cm, чорний (00004631) | 1 699 грн. |
Штатив для смартфонов Hama Tripod 106 2D, 25.5 -106 cm, черный 00004631 | 1 348 грн. |
Hama Tripod 106 2D (00004631) 00004631 | 1 699 грн. |
Hama Tripod 106 2D (00004631) Tripod1062D(00004631) | 1 815 грн. |
Штатив для смартфонів Hama Tripod 106 2D, 25.5 -106 cm, чорний (00004631) | 1 742 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →