Лічильник банкнот HARD AL-185
Відео 1Фото 5 |
HARD AL-185 |
|
Детекція металізованої нитки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HARD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HARD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HARD AL-185
Апарат для рахунку купюр Сортувальник Банкнот Hard Al-185 для перевірки | 11 900 грн. |
Апарат для рахунку купюр Сортувальник Банкнот Hard Al-185 для перевірки | 12 150 грн. |
Лічильник Апарат для рахунку Сортувальник Валют Hard Al-185 для перевірки | 11 800 грн. |
Сортувальник Валют Hard Al-185 для перевірки Банкнот Лічильник | 12 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →