Кавомолка HARIO V60 Electric Coffee Grinder
Відео 4Фото 4 |
HARIO V60 Electric Coffee Grinder |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HARIO V60 Electric Coffee Grinder
Усі ціни 15 →Кавомолка Hario V60 Electric Coffee Grinder | 11 603 грн. |
Кавомолка електрична HARIO V60 EVCG-8B-E | 10 010 грн. |
Hario EVCG-8B-E | 8 999 грн. |
Кавомолка електрична Hario V60 Electric Coffee Grinder (EVCG-8B-E) EVCG-8B | 9 032 грн. |
Hario V60 Electric Coffee Grinder Młynek Elektryczny | 9 920 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →