Кавомолка Maestro MR-453
Maestro MR-453 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-453
Усі ціни 30 →Maestro 453-MR BLUE | 518 грн. |
Кавомолка Maestro MR-453 Blue MR-453 блакит | 455 грн. |
Кавомолка Maestro MR-453-BLUE | 499 грн. |
Кавомолка MR-453-BLUE 180Вт, 80г, автоматическая блокировка | 611 грн. |
Кавомолка Maestro MR-453S 60 г 150 Вт Блакитний (MR-453) TRG-10471 | 610 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →