Стільчик для годування Hauck Sit and Fold
Відео 1Фото 9 |
Hauck Sit and Fold |
|
Максимальне навантаження: 15 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hauck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hauck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hauck Sit and Fold
Усі ціни 14 →Стільчик для годування Hauck Sit N Fold Pooh Cuddles, бежевий (64105-7) | 3 660 грн. |
Стульчик для кормления Hauck Sit N Fold Circles blue | 3 660 грн. |
Стільчик для годування Hauck Sit N Fold Circles blue (64102-6) | 3 660 грн. |
Стілець для годування Hauck Sit N Fold Circles blue (64102-6) 64102-6 | 3 660 грн. |
HAUCK Sit N Fold Pooh Cuddles SitNFoldPoohCuddles | 3 660 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →