Стільчик для годування Lionelo Linn Plus
Фото 4 |
Lionelo Linn Plus |
|
Максимальне навантаження: 15 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Linn Plus
Усі ціни 41 →Стільчик для годування Lionelo Linn Plus, сірий з білим (LO.LI02) | 3 799 грн. |
Стульчик для кормления Lionelo Linn Plus, бирюзовый (LO.LI03) | 3 799 грн. |
Стільчик для годування Lionelo Linn Plus Grey | 3 799 грн. |
Стілець для годування Lionelo Linn Plus Beige (LO-LINN PLUSBEIGE) | 3 984 грн. |
Стілець для годування Lionelo Linn Plus Beige (LO-LINN PLUSBEIGE) LO-LINN | 3 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →