Блендер Hausberg HB-7764 нержавіюча сталь
Hausberg HB-7764 2022 рікпотужний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hausberg HB-7764 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Блендер Hausberg HB-7764 | 2 293 грн. |
Блендер Hausberg HB-7764 | 2 368 грн. |
Блендер HAUSBERG HB-7764 (стационарный) | 2 383 грн. |
Подрібнювач Hausberg HB-7764 (стаціонарний) | 2 299 грн. |
Hausberg HB-7764 | 2 490 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →