Блендер Ardesto SBG-1510B нержавіюча сталь
Фото 15 |
Ardesto SBG-1510B 2021 рік |
|
Недорогий стаціонарний блендер, який підходить для змішування і подрібнення фруктів, овочів, горіхів, колки льоду, приготування молочних коктейлів, смузі, супів, соусів і т.д. це пристрій 2-в-1, так як об'єднує в собі можливості класичного стаціонарного блендера і подрібнювача для твердих інгредієнтів. Для цього в комплект входять скляна чаша об'ємом 1.5 л і подрібнювач (Млинок) з власним ножем.
ДО РЕЧІ, основну чашу доповнюють кришка з отвором для додавання інгредієнтів прямо під час роботи і спеціальний шпатель для змішування продуктів, не знімаючи кришку. Ardesto SBG-1510b оснащений двигуном потужністю 1000 Вт, який розвиває швидкість від 13 до 17 тисяч обертів на хвилину. Ви можете плавно перемикати інтенсивність подрібнення і змішування за допомогою зручного регулятора або вибрати одну з попередньо встановлених програм: смузі, колка льоду і імпульсний режим для роботи з найбільш твердими інгредієнтами. А ще блендер точно стане прикрасою будь-якої кухні, так як має досить стильний дизайн: корпус срібного кольору, чорні елементи і підсвічування регулятора швидкості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto SBG-1510B нержавіюча сталь
Усі ціни 29 →Блендер Ardesto SBG-1510B | 2 171 грн. |
Блендер стаціонарний Ardesto SBG-1510B | 2 199 грн. |
ARDESTO SBG-1510B | 2 029 грн. |
Блендер Ardesto SBG-1510B | 2 033 грн. |
ARDESTO SBG-1510B | 2 019 грн. |