Навушники
Havit H610BT
Відео 2Фото 6 |
Havit H610BT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit H610BT
Усі ціни 20 →Havit HV-H610BT Black | 715 грн. |
Наушники Havit HV-H610BT Black, Bluetooth V5.0, AUX, Micro SD Card, FM, US | 608 грн. |
Havit HV-H610BT Bluetooth Black (25896) 25896 | 569 грн. |
Havit HV-H610BT Black 6939119032401 | 635 грн. |
Навушники Havit HV-H610BT Black | 449 грн. |
ще 15 пропозицій
Зручна форма амбушур Навушники кволі, динаміки через тиждень відклеїлися і довелося їх розбирати, під амбушурами не було жодного болтика, що скріпляє корпус, проводки всередині не були закріплені через що постійно був сторонній шум, мікрофон погано записує звук, навушники не хочуть підключатися по блютузу до пк, через підключення кабелем так само довелося помучитися, купував 3 кабелі аукс щоб вони правильно відображалися на пк, я намагався знайти якусь прошивку, але не знайшов nycofol1an: користуюся Havit H610BT менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →