Навушники
Havit H763D (HV-H763D)
Відео 3Фото 10 |
Havit H763D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit H763D
Усі ціни 9 →Навушники Havit HV-H763d Blue HV-H 763 d blue/black | 296 грн. |
Навушники HAVIT HV-H763d Blue | 382 грн. |
Навушники для комп'ютера Havit HV-H763d Bl-Blue | 435 грн. |
Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT HV-H763d Black/Blue 3.5мм | 499 грн. |
Навушники ігрові з мікрофоном Havit HV-H763d 3,5 мм Black/Blue (46479) | 420 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →