Навушники
Havit TW935
Відео 5Фото 3 |
Havit TW935 2021 рікtrue wireless |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit TW935
Усі ціни 15 →Наушники беспроводные Havit TW935, Black, Bluetooth 5.0, микрофон, динамик | 577 грн. |
Навушники HAVIT TW935 Black | 563 грн. |
Гарнітура Bluetooth Havit TW935, Black, 250mAh, 30mAhх2 | 693 грн. |
Havit TW935 Black 6939119033675 | 699 грн. |
Навушники Havit TW935 black TW-935 black | 410 грн. |
ще 10 пропозицій
Не рекомендую до покупки. Мають лише один плюс і купу мінусів. Пропрацювали 3 місяці і один навушник перестав вмикатися 1. Комплект поставки в який поклали кабель для заряджання 1. Якість збирання. Зібрано криво. Кришка люфтити. Сіточки на навушниках криві.
2. Автономність. У мене вони жили максимум дві години. 3. Micro USB роз'єм для зарядки кейсу. 4. Звук на гучності вище 50-60 відсотків перетворюється на кашу 5. Мій екземпляр мав дуже великий саморозряд кейсу і навушників 6. Ціна 7. Дуже прості. Не мають ні фірмового додатку ні змінних кодеків. Alexey: користуюся Havit TW935 кілька місяців |
Новушниках добре звучання, брат подарував на день народження. Радій був до випадання навушника. Все за стандартом Випадають з вуха та побилися Назар: користуюся Havit TW935 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →