Мишка
Havit HV-MS1005
Відео 4Фото 2 |
Havit HV-MS1005 2020 рікбагато кнопок |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-MS1005
Усі ціни 8 →Миша HAVIT HV-MS1005 (26057) | 649 грн. |
Миша Havit HV-MS1005 | 411 грн. |
Миша Havit Gaming HV-MS1005 Black | 249 грн. |
Мишка дротова, HAVIT HV-MS1005 Black (26057) 6939119017972 | 505 грн. |
Ігрова миша Havit HV-MS1005 Black+Red | 539 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →