Мишка
Defender Witcher GM-990 (52990)
Відео 1Фото 2 |
Defender Witcher GM-990 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Witcher GM-990
Усі ціни 37 →Мишка Defender Witcher GM-990, ігрова, 3200dpi., 7кн. | 455 грн. |
Миша Defender Witcher GM-990 | 455 грн. |
Миша Defender Witcher GM-990 Rgb Black (52990) | 691 грн. |
Мышка Defender Witcher GM-990 (52990) Black USB 52990 | 457 грн. |
Defender Witcher GM-990 RGB Black 52990 | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →