Комп'ютерні колонки Havit HV-SK204
Фото 6 |
Havit HV-SK204 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-SK204
Колонки HAVIT HV-SK204 USB 2.0 (26154) | 1 129 грн. |
Акустика HAVIT HV-SK204 | 842 грн. |
Акустика Havit HV-SK204 USB 2.0 HV-SK 204 black | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →