Комп'ютерні колонки Microlab B-73
Відео 7Фото 9 |
Microlab B-73 |
|
Модель-старожил на ринку двосмугових стереосистем з дерев'яним корпусом. Корпуси її сателітів виготовлені з плит МДФ товщиною приблизно 12 мм. Бічні стінки оброблені під світле дерево, знімний гриль обтягнутий світло-сірою тканиною, яка прикриває чотиридюймовий НЧ-динамік і майларовий твітер. Кожна з колонок комплекту видає по 10 Вт, що забезпечує низький рівень нелінійних спотворень на максимальній гучності й знижує ймовірність перевантажень.
Фазоінвертор у верхній частині задньої панелі сателітів налаштований на частоту приблизно 55 Гц. Органи управління Microlab B-73 зосереджені на тильній стороні корпусу провідної колонки й представлені поворотними ручками регулювання гучності відтворення поряд з «крутилкою» підстроювання басів. А ось налаштування верхніх частот у моделі не передбачається. Для підключення використовуються дві пари «тюльпанів» RCA. Розміри кожного з сателітів системи становлять 161х245х202 мм, їхня загальна вага дорівнює 7 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microlab.
Купити Microlab B-73
Усі ціни 47 →microlab b-73 | 2 699 грн. |
Акустична система Microlab B-73 | 2 389 грн. |
MICROLAB B-73 | 2 231 грн. |
MICROLAB B-73 | 2 220 грн. |
Мультимедійна акустика Microlab B-73 | 2 463 грн. |