Бінокль Hawke Frontier HD X 10x42 WP
Hawke Frontier HD X 10x42 WP
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:112 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:725 г
Всі характеристики
Характеристики Frontier HD X 10x42 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Frontier HD X 10x42 WP
Усі ціни 24 →Бінокль Hawke Frontier HD X 10x42 Green (38012) | 17 087 грн. |
Бінокль Hawke Frontier HD X 10x42 Green (38012) 929049 | 17 799 грн. |
Бінокль Hawke Frontier HD X 10x42 Green (929049) | 17 799 грн. |
Hawke Frontier HD X 10x42 Green (38012) 23650-12 | 17 799 грн. |
Бинокль Hawke Frontier HD X 10x42 Green (38012) 929049 | 17 799 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →