Перфоратор HECHT 1069
Фото - Перфоратор HECHT 1069
Фото 21
HECHT 1069
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1600 Вт
Енергія удару:9 Дж
Число ударів:3530 уд/хв
Оберти холостого ходу:560 об/хв
Тип патрона:SDS Max
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:7.3 кг
Всі характеристики
Основне
Режими роботисвердління з ударом
свердління (без удару)
довбання (відбійний молоток)
Характеристики
Енергія удару9 Дж
Кількість обертів560 об/хв
Реверснемає
Розташування двигунавертикальне
Патрон
Тип патронаSDS Max
Макс. ⌀ свердління дерева65 мм
Макс. ⌀ свердління бетону40 мм
Інше
Комплектаціядодаткова рукоятка
зубило
бур
кейс (сумка)
мастило, ключ
Габарити46x10x26 см
Вага7.3 кг
Офіційний сайтhecht.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Як вибрати перфораторКоротка інструкція щодо вибору перфоратора.
Купити HECHT 1069
Перфоратор Hecht 1069 HECHT1069
- Клас: побутовий - Живлення: від мережі (220 В) - Потужність 1600 Вт - Тип двигуна: щітковий - Розташування двигуна: вертикальне - Максимальний діаметр свердління в дереві: 40 мм - Максимальний діаметр свердління в бетоні: 40 мм - Максимальна частота ударів: 3530 уд/хв - Максимальні обороти: 560 об/хв - Режими роботи:... ще2 (свердління, свердління з ударом) - Тип патрона: SDS-Max - Сила удару: 9 Дж - Підтримка постійних оборотів під навантаженням: немає - Функція реверсу: немає - Знімний патрон: немає - Регулювання оборотів: немає - Антивібраційна система: немає - Комплектація: пластикова валіза - Вага: 7.3 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
Перфоратор HECHT 1069, мощность 1600 Вт.
Перфоратор HECHT 1069, потужність 1600 Вт Перфоратор Hecht 1069 - ідеально підходить для професіоналів та любителів, які шукають надійний та потужний інструмент для свердління та довбання. Основні переваги "Перфоратор HECHT 1069": - Потужність і продуктивність: З потужністю 1600 Вт, цей перфоратор - справжня сила в своєму класі. З можлив... щеістю видачі 3530 ударів в хвилину, ви зможете швидко та