Перфоратор HECHT 1069
Фото - Перфоратор HECHT 1069
Фото 21
HECHT 1069
Режимы работы:сверление с ударом, без удара, долбление
Мощность:1600 Вт
Энергия удара:9 Дж
Число ударов:3530 уд/мин
Обороты холостого хода:560 об/мин
Тип патрона:SDS Max
Источник питания:электросеть (230 В)
Вес:7.3 кг
Все характеристики
Основное
Режимы работысверление с ударом
сверление (без удара)
долбление (отбойный молоток)
Характеристики
Энергия удара9 Дж
Количество оборотов560 об/мин
Реверсотсутствует
Расположение двигателявертикальное
Патрон
Тип патронаSDS Max
Макс. ⌀ сверления дерева65 мм
Макс. ⌀ сверления бетона40 мм
Общее
Комплектациядополнительная рукоятка
зубило
бур
кейс (сумка)
масло, ключ
Габариты46x10x26 см
Вес7.3 кг
Официальный сайтhecht.ua
Дата добавления на E-Katalogмай 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HECHT 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HECHT.
Как выбрать перфораторКраткая инструкция по выбору перфоратора.
Купить HECHT 1069
Перфоратор Hecht 1069 HECHT1069
- Клас: побутовий - Живлення: від мережі (220 В) - Потужність 1600 Вт - Тип двигуна: щітковий - Розташування двигуна: вертикальне - Максимальний діаметр свердління в дереві: 40 мм - Максимальний діаметр свердління в бетоні: 40 мм - Максимальна частота ударів: 3530 уд/хв - Максимальні обороти: 560 об/хв - Режими роботи:... еще2 (свердління, свердління з ударом) - Тип патрона: SDS-Max - Сила удару: 9 Дж - Підтримка постійних оборотів під навантаженням: немає - Функція реверсу: немає - Знімний патрон: немає - Регулювання оборотів: немає - Антивібраційна система: немає - Комплектація: пластикова валіза - Вага: 7.3 кг
Motoblok.bizС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес.
Под заказ
Пожаловаться
Перфоратор HECHT 1069, мощность 1600 Вт.
Перфоратор HECHT 1069, потужність 1600 Вт Перфоратор Hecht 1069 - ідеально підходить для професіоналів та любителів, які шукають надійний та потужний інструмент для свердління та довбання. Основні переваги "Перфоратор HECHT 1069": - Потужність і продуктивність: З потужністю 1600 Вт, цей перфоратор - справжня сила в своєму класі. З можлив... ещеістю видачі 3530 ударів в хвилину, ви зможете швидко та