Компресор Forte FL-2T24N 24 л (91895)
Фото 3 |
Forte FL-2T24N 24 л50 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Купити Forte FL-2T24N 24 л
Усі ціни 21 →Компрессор Forte FL-2T24N 91895 | 6 119 грн. |
Компрессор масляный Forte FL-2T24N (91895) | 4 758 грн. |
Компрессор Forte FL-2T24N | 4 767 грн. |
Компресор FORTE FL-2T24N | 7 016 грн. |
Автомобільний компресор Forte FL-2T24N (91895) | 4 903 грн. |
В полку продукції компанії Forte провідну роль відіграє компресорне обладнання. Зокрема, попитом у споживачів користується масляний одноциліндровий компресор FL-2T24N.
Побутова таємниця
Пристрій рекомендовано до застосування в гаражі або присадибній майстерні. Його побутову таємницю цілком видають відповідні характеристики: продуктивність на вході 200 л/хв, максимальний тиск в системі 8 бар, об'єм ресивера 24 л. Цих показників цілком достатньо для роботи пневмоінструментом з періодичним включенням приводу автоматикою для «дозаправки» тиску в баку.
Високий моторесурс
Якщо планується проведення фарбувальних робіт, на додачу до компресора знадобиться придбати спеціальний повітряний фільтр-осушувач. Все через насичення стисненого повітря олійними парами. Важлива перевага олійної конструкції — понижене тертя внутрішніх механізмів внаслідок наявності мастила, що гарантує високий моторесурс обладнання.
Компактна і надійна конструкція
Forte FL-2T24N має компактну конструкцію з надійним захисним кожухом. Вага компресора в зборі дорівнює 15.8 кг. Для його переміщення передбачений колісний хід. Ось тільки самі колеса іноді вимагають доопрацювання. Ще одна конкурентна перевага моделі перед однолітками — доступна цінова політика, що не позначилась на якості виготовлення.
Модификації Forte FL-2T24N
Ціни на Forte FL-2T24N |
---|---|---|---|---|
Forte FL-2T24N 24 л | від 4 451 грн. | 22 пропозиції | ||
Forte FL-2T50N 50 л | від 5 777 грн. | 25 пропозицій |