Подрібнювач садовий HECHT 6284 XL
Відео 1Фото 11 |
HECHT 6284 XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT 6284 XL
Усі ціни 7 →Подрібнювач садовий HECHT6284XL | 10 000 грн. |
Садовий ножовий подрібнювач Hecht 6284 XL (2.8 кВт) HECHT6284XL | 9 999 грн. |
Подрібнювач електричний HECHT 6284 XL | 9 999 грн. |
Садовий подрібнювач Hecht 6284 XL | 9 999 грн. |
Садовий подрібнювач Hecht 6284 XL HECHT6284XL | 9 999 грн. |
Садовий ножовий подрібнювач гілок Hecht 6284XL (ножовий) | 9 999 грн. |
Садовий подрібнювач Hecht 6284 XL | 9 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →