Сокира HECHT 901000 400 мм 1 кг
Фото 5 |
HECHT 901000 400 мм 1 кг 550 мм 1.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT 901000 400 мм 1 кг
Сокира універсальна HECHT 1000 г 901000 HECHT901000 | 549 грн. |
Універсальна сокира Hecht 901000 | 549 грн. |
Сокира універсальна HECHT 1000 г 901000 | 549 грн. |
Сокира універсальна HECHT 901000 | 796 грн. |
Модификації HECHT 901000
Ціни на HECHT 901000 |
---|---|---|---|---|
HECHT 901000 400 мм 1 кг | від 549 грн. | 4 пропозиції | ||
HECHT 901500 550 мм 1.5 кг | від 699 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →