Мангал / барбекю HECHT Sentinel
Фото 7 |
HECHT Sentinel |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT Sentinel
Усі ціни 7 →Гриль вугільний HECHTSENTINELMINOR | 7 000 грн. |
Садовый гриль угольный HECHT SENTINEL MINOR | 6 999 грн. |
Садовий гриль HECHT вугільний SENTINEL MINOR HECHTSENTINELMINOR | 6 999 грн. |
Садовий гриль HECHT вугільний SENTINEL MINOR | 6 999 грн. |
Садовый гриль угольный HECHT SENTINEL | 8 899 грн. |
Вугільний гриль, 115 х 133 х 65 см, - HECHT SENTINEL | 11 399 грн. |
Вугільний гриль, 112 х 116,5 х 63 см, - HECHT SENTINEL MINOR | 8 599 грн. |