Валіза Hedgren Lineo XS
Відео 1Фото 15 |
Hedgren Lineo XS 37 л115 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hedgren 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hedgren.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hedgren Lineo XS
Hedgren HLNO01XS/003-01 | 3 180 грн. |
Валіза на 4-х колесах Hedgren Lineo Чорна (HLNO01XS/003-01) HLNO01XS/003-0 | 3 180 грн. |
Hedgren HLNO01XS/183-01 | 3 180 грн. |
Hedgren HLNO01XS/250-01 | 3 180 грн. |
Валіза на 4-х колесах Hedgren Lineo Сіра (HLNO01XS/250-01) HLNO01XS/250-01 | 3 180 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hedgren Lineo
Ціни на Hedgren Lineo |
---|---|---|---|---|
Hedgren Lineo XS | від 3 180 грн. | 5 пропозицій | ||
Hedgren Lineo L | від 4 490 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →