Мотошина Heidenau K65 100/90 -16 54H
Фото 9 | Очікується у продажу 5 410 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K65 100/90 -16 54H
Ціни на Heidenau K65 100/90 -16 54H |
---|---|---|---|---|
Heidenau K65 3 -18 47S | від 3 660 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 3 -19 49S | від 3 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 3 R18 47S | від 4 148 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 3 R19 49S | від 4 166 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 3.5 -18 56H | від 5 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 3.25 -19 54H | від 5 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 3.25 R19 54H | від 5 111 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 80/90 -21 48H | від 2 445 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K65 80/90 R21 48H | від 5 353 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 80/90 R21 65K | від 5 236 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 90/90 R19 52H | від 5 111 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 90/90 R19 65K | від 5 456 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 100/90 -18 56H | від 4 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 100/90 -19 57H | від 6 335 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 100/90 R16 54H | від 6 163 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 100/90 R16 65K | від 4 048 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 100/90 R18 56H | від 5 682 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 100/90 R18 65K | від 6 248 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 100/90 R19 57H | від 6 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 100/90 R19 65K | від 5 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 110/80 R18 60H | від 6 045 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 110/80 R18 65K | від 6 644 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 110/90 -18 61H | від 5 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 110/90 -19 62H | від 6 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 110/90 R18 61H | від 4 804 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 110/90 R18 65K | від 5 324 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 110/90 R19 65K | від 5 632 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 120/90 -16 63H | від 5 595 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 120/90 R16 63H | від 5 434 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 120/90 R16 65K | від 5 852 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 120/90 R18 65K | від 7 436 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 120/90 R18 71H | від 6 921 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 130/90 -15 66S | від 5 620 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 130/90 -16 73H | від 8 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 130/90 -16 74H | від 7 195 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 130/90 R15 65K | від 6 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 130/90 R16 65K | від 6 424 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 140/90 -15 70H | від 5 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 140/90 -16 77H | від 8 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 140/90 R15 65K | від 6 028 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 140/90 R15 70H | від 6 030 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 140/90 R16 65K | від 8 316 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 140/90 R16 77H | від 7 612 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 150/80 -16 71H | від 7 470 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K65 150/80 R16 65K | від 7 304 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 150/90 -15 74H | від 8 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 150/90 R15 65K | від 7 832 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 150/90 R15 74H | від 7 190 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K65 170/80 R15 65K | від 8 316 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K65 170/80 R15 77H | від 8 098 грн. | 2 пропозиції |