Масляний обігрівач Heinner HOH-Y11WB 11 секц 2.5 кВт
Heinner HOH-Y11WB 9 секц 2 кВт 11 секц 2.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HOH-Y11WB 11 секц 2.5 кВт
Усі ціни 15 →Масляный радиатор heinner hoh-y11wb | 3 114 грн. |
Обогреватель HEINNER HOH-Y11WB | 3 279 грн. |
Heinner HOH-Y11WB | 3 139 грн. |
Масляний обігрівач Heinner HOH-Y11WB HOH-Y11WB white | 2 999 грн. |
Обігрівач масляний Heinner HOH-Y11WB | 2 681 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Heinner HOH-Y11WB
Ціни на Heinner HOH-Y11WB |
---|---|---|---|---|
Heinner HOH-Y09WB 9 секц 2 кВт | від 1 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Heinner HOH-Y11WB 11 секц 2.5 кВт | від 2 531 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →