Пароварка Heinrichs HDA 8501
Фото 4 |
Heinrichs HDA 8501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinrichs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinrichs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinrichs HDA 8501
Усі ціни 7 →Пароварка трирівнева HEINRICH'S HDA 8501 80019 | 1 650 грн. |
Пароварка трирівнева 800 Вт HEINRICH'S HDA 8501 | 2 327 грн. |
Пароварка електрична 3-х рівнева HEINRICH'S HDA 8501TT багатофункціональна | 1 690 грн. |
Пароварка трирівнева 800 Вт HEINRICH'S HDA 8501 Німеччина | 2 057 грн. |
Пароварка трирівнев HEINRICH'S HDA 8501 800 Вт 9 л три таймер Сріблястий | 1 999 грн. |
Пароварка трирівнев HEINRICH'S HDA 8501 9 л 800 Вт три контейнери таймер д | 1 999 грн. |
Пароварка Heinrich's HDA 8501 | 2 096 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →