Крісло Helinox Chair Zero
Відео 6Фото 12 |
Helinox Chair Zero |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Helinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Helinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Helinox Chair Zero
Стілець Helinox Chair Zero Highback Black (1053-10559) | 10 022 грн. |
Стілець Helinox Chair Zero Highback White (1053-10562) | 10 022 грн. |
Стілець Helinox Chair Zero L Dark Grey (1053-10555) | 8 910 грн. |
Стілець Helinox Chair Zero L Grey (1053-10556) | 8 910 грн. |
Крісло Helinox Chair Zero Black/O.Blue (1053-10551R1) | 8 352 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →