Плита Hendi 239780 нержавіюча сталь
Відео 2 |
Hendi 239780 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 239780 нержавіюча сталь
Настольная плита Hendi 3500 239780 | 7 697 грн. |
Настільна плита електрична Hendi 3500 239780 | 15 483 грн. |
Настільна плита Hendi 3500 239780 | 7 701 грн. |
Настільна плита Hendi 3500 239780 | 7 691 грн. |
Плита індукційна Hendi 3500 M 239780 | 15 210 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →