Плита Hendi 239711 нержавіюча сталь
Відео 3 |
Hendi 239711 нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 239711 нержавіюча сталь
Настільна плита Hendi 239711 | 13 364 грн. |
Настільна плита електрична Hendi Profi Line 3500 239711 | 18 116 грн. |
Настольная плита Hendi 239711 | 13 370 грн. |
Настільна плита Hendi 239711 | 13 374 грн. |
Плита індукційна Hendi 3500 D 239711 | 17 318 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →