Сковорідка Hendi Marble Professional 627662 26 см
Фото 3 |
Hendi Marble Professional 627662 |
|
Не рекомендується мити в посудомийці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi Marble Professional 627662 26 см
Сковорода Hendi Marble Professional 26 см (627662) | 2 145 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 200 h 45 мм Hendi 627662 | 2 726 грн. |
Сковорода алюмінієва Hendi "Marble Professional", 260x(H)45 мм 627662 | 1 922 грн. |
Модификації Hendi Marble Professional 627662
Ціни на Hendi Marble Professional 627662 |
---|---|---|---|---|
Hendi Marble Professional 627600 20 см | від 1 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627617 24 см | від 1 519 грн. | 4 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627662 26 см | від 1 922 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627624 28 см | від 2 001 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627631 32 см | від 2 556 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627648 36 см | від 3 229 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →