Карта пам'яті Hi-Rali microSD class 10 UHS-I U3 32 ГБ
Hi-Rali microSDHC class 10 UHS-I U3 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Rali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Rali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Rali microSD class 10 UHS-I U3 32 ГБ
Усі ціни 17 →Hi-Rali MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 (HI-32GBSD10U3-00) | 139 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 Hi-Rali (HI-32GBSD10U3-00) H | 182 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 Hi-Rali (HI-32GBSD10U3-00) | 121 грн. |
Hi-Rali MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 (HI-32GBSD10U3-00) HI-32GBSD10U3- | 120 грн. |
Hi-Rali MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 Hi-Rali (HI-32GBSD10U3-00) HI-32G | 259 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Hi-Rali microSD class 10 UHS-I U3
Ціни на Hi-Rali microSD class 10 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Hi-Rali microSD class 10 UHS-I U3 32 ГБ | від 114 грн. | 17 пропозицій | ||
Hi-Rali microSD class 10 UHS-I U3 64 ГБ | від 159 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →