Карта пам'яті GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ (M1A4-0320R12)
Фото 3 |
GOODRAM M1A4 All in One microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ
Усі ціни 28 →GooDRam microSDHC 32GB Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (M1A4-0320R12) | 224 грн. |
Карта памяти GoodRAM 32G B SDXC (M1A4-0320R12) M1A4-0320R12 | 238 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 GOODRAM + SD-adapter + OTG Car | 182 грн. |
Goodram 32GB UHS-I Class 10 (M1A4-0320R12) M1A4-0320R12 | 179 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 GOODRAM + SD-adapter + OTG Car | 189 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ціни на GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ | від 179 грн. | 28 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ | від 220 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ | від 399 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →