Карта пам'яті MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 ГБ (MR959)
Фото 3 |
MediaRange microSDHC Class 10 with Adapter 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MediaRange 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MediaRange.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 ГБ
Усі ціни 20 →MediaRange 32 GB microSDHC class 10 + SD adapter (MR959) | 169 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 32GB Class 10 MediaRange R45/W15MB/s + SD-adapter ( | 223 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB Class 10 MediaRange R45/W15MB/s + SD-adapter | 162 грн. |
MediaRange MicroSDHC 32GB Class 10 R45/W15MB/s + SD-adapter (MR959) mr959 | 169 грн. |
MediaRange microSDHC 32GB Class 10 MR959 | 249 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації MediaRange microSD Class 10 with Adapter
Ціни на MediaRange microSD Class 10 with Adapter |
---|---|---|---|---|
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 ГБ | від 149 грн. | 20 пропозицій | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 ГБ | від 162 грн. | 20 пропозицій | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 64 ГБ | від 189 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →