USB-флешка Hi-Rali Rocket Series 2.0 8 ГБ
Hi-Rali Rocket Series 2.0 8Gb 2020 рікUSB 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Rali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Rali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Rali Rocket Series 2.0 8 ГБ
Усі ціни 25 →Hi-Rali Rocket Series 8GB USB 2.0 (HI-8GBVCBL) Blue | 120 грн. |
Флеш-накопичувач USB 8GB Hi-Rali Rocket Series Blue (HI-8GBVCBL) HI-8GBVCB | 95 грн. |
Флеш-накопитель USB 8GB Hi-Rali Rocket Series Black (HI-8GBVCBK) HI-8GBVCB | 159 грн. |
Hi-Rali 8 GB USB Flash Drive Rocket series Silver (HI-8GBVCSL) HI-8GBVCSL | 229 грн. |
Флеш пам'ять Hi-Rali 8GB (HI-8GBVCBL) HI-8GBVCBL | 93 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hi-Rali Rocket Series 2.0
Ціни на Hi-Rali Rocket Series 2.0 |
---|---|---|---|---|
Hi-Rali Rocket Series 2.0 2 ГБ | від 99 грн. | 10 пропозицій | ||
Hi-Rali Rocket Series 2.0 4 ГБ | від 97 грн. | 10 пропозицій | ||
Hi-Rali Rocket Series 2.0 8 ГБ | від 92 грн. | 27 пропозицій | ||
Hi-Rali Rocket Series 2.0 16 ГБ | від 101 грн. | 64 пропозиції | ||
Hi-Rali Rocket Series 2.0 32 ГБ | від 112 грн. | 63 пропозиції | ||
Hi-Rali Rocket Series 2.0 64 ГБ | від 136 грн. | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →