USB-флешка T&G 010 Shorty Series 2.0 8 ГБ (TG010-8GB)
Фото 8 |
T&G 010 Shorty Series 2.0 8 Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T&G 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T&G.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації T&G 010 Shorty Series 2.0
Ціни на T&G 010 Shorty Series 2.0 |
---|---|---|---|---|
T&G 010 Shorty Series 2.0 4 ГБ | від 150 грн. | 2 пропозиції | ||
T&G 010 Shorty Series 2.0 8 ГБ | від 159 грн. | 2 пропозиції | ||
T&G 010 Shorty Series 2.0 16 ГБ | від 208 грн. | 2 пропозиції | ||
T&G 010 Shorty Series 2.0 32 ГБ | від 121 грн. | 13 пропозицій | ||
T&G 010 Shorty Series 2.0 64 ГБ | від 284 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →