Радіатор опалення Hi-Therm Compact 22 300x1000 (PK223001000)
Модифікації Hi-Therm Compact 22 47
Характеристики
Hi-Therm Compact 22 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hi-Therm Compact 22 300x1000
Сортувати
Hi-therm Hi-therm Compact 22 300x1000 | 2 616 грн. |
Радіатор сталевий панельний Hi-Therm Compact 22 300x1000 бічний (PK2230010 | 2 617 грн. |
Сталевий Радіатор Hi-Therm Compact 22 300x1000 PK223001000 | 3 713 грн. |
Hi-therm Compact 22 300x1000 | 3 192 грн. |
Hi-therm Hi-therm Ventil Compact 22 300x1000 | 3 713 грн. |
Hi-therm Ventil Compact 22 300x1000 | 2 622 грн. |
Закрити
Рекомендуємо