Радіатор опалення Quinn Integrale V22 300x600
від 2 816 до 3 129 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Бельгія |
Модифікації Quinn Integrale V22 8
Характеристики
Quinn Integrale V22 300x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quinn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quinn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Quinn Integrale V22 300x600
Quinn Radiators Quinn Radiators Integrale V22 300x600 мм 833 Ватт нижнее/б | 3 129 грн. |
Радіатор опалення сталевий Quinn Integrale V22 300 x 600 мм 833 Ватт нижнє | 2 816 грн. |
Радіатор QUINN Integrale V22 300x600 мм 833 Вт (Q22306VSKD) | 3 129 грн. |
Закрити
Рекомендуємо