Вантажна шина HIFLY HH111 245/70 R19.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH111 245/70 R19.5 135L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH111 245/70 R19.5 135L
Hifly HH 111 (рулевая) (245/70R19.5 135L) | 6 678 грн. |
Грузовые шины Hifly HH111 (рулевая) 245/70 R19.5 135/133L 1001963743 | 6 927 грн. |
Вантажні шини Hifly HH111 (рульова) 245/70 R19.5 135/133L | 7 343 грн. |